Lüleburgaz Belediye Meclisi’nin 2019-2024 dönemi son meclis toplantısı gerçekleştirildi

2019-2024 döneminde 121 adet oturum gerçekleştirilen belediye meclisinde 610 adet karara imza atıldı. Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli, kararların alınması aşamasında verdikleri destekler için CHP ve AK Partili belediye meclis üyelerine teşekkür ederek hediye verdi.

Lüleburgaz Belediyesi’nde 2019-2024 döneminin son meclis toplantısı yapıldı.

6 Mart’ta Sokollu Külliyesi Hamamı Belediye Meclis Binası’nda gerçekleşen toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından konuşan Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli; “Bu son meclisimiz. 31 Mart 2019 tarihinde yapılan mahalli idareler seçiminde Lüleburgaz halkının çok değerli oylarıyla seçildik. Bugüne kadar 121 adet oturum gerçekleştirdik. Bu akşam alınan kararlarla birlikte 610 adet karar aldık. Bu dönemde bizlerle birlikte göreve başlayan ve maalesef vefat nedeniyle kaybettiğimiz değerli üyemiz, çeşitli sebeplerle meclis üyeliğinden istifa eden arkadaşlarımız da olmak üzere yaşanabilir bir Lüleburgaz için, aklın ve bilimin rehberliğinde, çevreye, altyapıya, kültüre, sanata en önemlisi Lüleburgaz halkına yapılan yatırımlarda katkı sunan, kararların alınması aşamasında verdiğiniz destekler için tüm meclis üyelerime teker teker teşekkür ederim. Lüleburgaz için 5 yıl görev yaptık, çalıştık. Bu dönemde görevi sona erecek arkadaşlar için hayatlarında başarılar diliyorum, bundan sonra göreve talip olan arkadaşlara da seçimlerde başarılar diliyorum. Lüleburgaz’da önce sevgiyi yaşatacağız, demokrasi ve hoşgörüyü yaşatacağız ve bu seçim sürecinin Lüleburgaz’da demokrasi ve hoşgörü ortamında Lüleburgaz’a yakışan bir şekilde geçmesini temenni ediyor ve herkesi sandığa davet ediyorum” diye konuştu.

Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli, son oturumun ardından CHP ve AK Partili belediye meclis üyelerine teşekkür ederek hediye verdi. Daha sonra meclis üyeleri hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x